צילום ביוב

צילום תעלות ביוב זה דבר מורכב ודורש התמחות וציוד מתאים. כאשר קיים צורך מיידי באיתור נזילה או מקור למפגע תברואתי בביוב. יש להזמין צילום ביוב מקצועי שיסייע לאתר היכן נמצא המפגע ומהו, האם מדובר בחסימה? בשורשים שצמחו? בסדק? איתור מהיר של המפגע יאפשר לטפל בו במהירות ולמזער נזקים לרכוש והשלכות בריאותיות.

מה כולל צילום צנרת ביוב?
חברה המתמחה בצילום צנרת וקווי ביוב, ניקוזים ותשתיות. תחזיק איש מקצוע המוסמך לבצע צילום באמצעות מצלמות ייעודיות ולהנפיק דו"ח מפורט על הנזק לאחר הצילום היסודי. בדוח רשומות המלצות לטיפול במפגע אותן מעבירים לאיש מקצוע לביצוע התיקון כנדרש. הצילום מתבצע בצורה חלקה ומהירה ובלי צורך לשבור קיר או ריצוף.

את צילום ביוב מבצעים באמצעות מצלמה רובטית, בעלת גלאי שתפקידו לאתר את מיקום המצלמה וראש גמיש המסתובב 360 מעלות. באפשרותו לקלוט מרחוק כל ממצא ולהפיק תמונה איכותית.זמן הבדיקה הוא בהתאם לאורך של הצנרת בשטח. הרובוט מעביר את הצילומים שאסף ישירות למעבדה ברכב, שם הם מנותחים לכדי דוח המלצות. המצלמה יכולה לצלם תעלות קטנות וגדולות. חברה המתמחה בצילום ביוב תוכל לתת שירות לבתי חולים, בתי מלון ומפעלים וגם ללקוחות פרטיים בעלי בתים.

מפגע תברואתי
קווי ביוב נחשבים לאחת המערכות החשובות והשימושיות. כאשר הם דולפים הם יכולים לזהם את האזור ולגרום לבעלי חיים ומזיקים להגיע, בנוסף למפגע הריח הזיהום שנוצר יכול לגרום לתחלואה. לכן חשוב לבצע בדיקות תקופתיות  ולדווח על התקלה בזמן ברגע שמריחים משהו לא תקין. אם יש ספק אין ספק. עדיף לבדוק ולגלות שהכל תקין מאשר להגיע לנזקים בריאותיים וכספיים גבוהים. גם אם לא עולים על מפגע, ברגע שמריחים ריח חריג או שמזהים חסימה בניקוז או בעיית דליפה יש להזמין  איש מקצוע המוסמך לבצע צילום ביוב. איש מקצוע בעל הציוד הנכון יכול לאתר את התקלה במהירות ולאפשר לתקן אותה עוד כשהיא קטנה.