מאתר נזילות

יש לכם נזילה בבית ולא יודעים מהיכן היא? חשוב שתדעו שיש אפשרות להזמין שירות מאתר נזילות. איש מקצוע שיגיע עם הציוד החדשני והמתקדם ויוכל לאתר היכן קיימת נזילה בביתכם. ללא שבירת קירות או הרמת מרצפות. האיתור מתבצע באמצעות טכנולוגיות חדשניות כדוגמת מצלמה תרמית או חיישן גז.

חשיבות איתור הנזילה בזמן.
נזילות רבות לא ניתן לראות בעין או לטפל בהן. מהרגע שהן צצות הן מתחילות ליצור נזק באופן עקבי וקבוע. ככל שעובר הזמן הנזק מחמיר ויכול להגיע לתכולת הדירה ולרכוש יקר. לכן, ברגע שחושדים כי קיימת נזילה באחד מהקירות הפנימיים של הבית או מתחת לרצפה ניתן להזמין שירות מאתר נזילות. השירות כרוך בעלות נוספת על התיקון בפועל. אך הוא יכול למנוע נזקים שעלותם גבוהה בהרבה כמו התפתחות עובש, ונזק בלתי הפיך לריהוט למכשירי חשמל יקרים ולקירות הבית.

כלים בהם משתמש מאתר נזילות.
מאתר נזילות משתמש במצלמה תרמית איכותית שעובדת על גלי רדיו ומיצרת תמונה המאפשרת לאתר את מקור הנזילה. מאתר נזילות באמצעות מצלמה זו עובר קורס תרמוגרפיה ויודע לקרוא במדוייק את המפה שהמצלמה מציגה. הוא מנפיק דוח למזמין השירות שבאמצעותו הוא יכול לבצע תיקון יעיל למקור הנזילה בלי להזיק לאזורים אחרים בבית.

מאתר נזילות משתמש גם בחיישן גז. הוא מזרים גז חנקן למערכת המיים לאחר שרוקן אותה. הגז שעובר מאפשר לאתר היכן יש דליפה באמצעות חיישן גז שיודע לעלות על אזורים בהם יש דליפות. מאתר נזילות משתמש במכשיר אקוסטי, חיישנים המזהים גלי קול ומאתרים לפי קול שמע היכן יש נזילה. פחות יעיל במקרה בו יש נזילה עדינה מאד שאינה יוצאת רעש מספק.

בכל מקרה בו מזמינים איש מקצוע חשוב לקרוא קצת ביקורות על החברה, לברר באיזו טכנולוגיה הוא משתמש, מהי ההכשרה שלו, והאם יש לו מכשור גיבוי נוסף למקרה בו התקלה לא תתגלה. חשוב לתאם ציפיות לגבי המחיר שכן מדובר בהוצאה שנוספת לעלויות התיקון.